Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Wznowienie zajęć muzycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Od 3 czerwca wznawiamy w naszym ośrodku zajęcia muzyczne (nauka gry na skrzypcach i basach) prowadzone przez Andrzeja Polaka.

Informujemy, że zajęcia będą odbywały się na dużej sali wystawowej, w określonym reżimie sanitarnym. Udział w zajęciach tylko dla osób, które w nich wcześniej uczestniczyły w bieżącym roku szkolnym! Serdecznie zapraszamy!

Wznowienie zajęć plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu

Z dniem 1 czerwca wznawiamy w naszym ośrodku zajęcia plastyczne i ceramiczne, przy zachowaniu aktualnych wymogów sanitarnych.

Uwaga! W pierwszych tygodniach prowadzić będziemy zajęcia indywidualne. Możliwa organizacja zajęć w większej grupie, ale tylko dla dzieci z jednego domu. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z naszymi instruktorkami. Numery telefonów podane są na plakacie.

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice! Mamy nadzieję, że po dłuższej przymusowej przerwie znowu chętnie skorzystacie z proponowanych przez nasz ośrodek zajęć i warsztatów. Serdecznie Was zapraszamy!

Nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym "Zakopiańska Szopka Betlejemska"

Miło nam poinformować, że kilkanaścioro dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu oraz kół plastycznych w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem zostało nagrodzonych i wyróżnionych w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zakopiańska Szopka Betlejmska" organizowanym przez Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem. Prezentujemy listę nagrodzonych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów dzieciom i ich opiekunkom, paniom Monice Stachowiec i Bożenie Świderskiej Środzie.

Warsztaty wypiekania i dekorowania świątecznych pierników

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza dzieci i młodzież z naszej gminy na warsztaty pieczenia i dekorowania świątecznych pierników, które odbędą się w 12 grudnia bieżącego roku od godz. 15.00.

Miejsce: kuchnia na zapleczu Gminnej Biblioteki Publicznej. Warsztaty poprowadzi Bożena Świderska-Środa.

Przedświąteczne warsztaty wykonywania ozdób choinkowych

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na przedświąteczne warsztaty wykonywania ozdób choinkowych i dekoracji bożonarodzeniowych.

Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej w Sierockiem i Gliczarowie Dolnym oraz w GOK-u w Białym Dunajcu. Poprowadzi je pani Monika Stachowiec.

Godziny zajęć na plakacie. Zapraszamy!

Warsztaty wykonywania OZDÓB I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na przedświąteczne warsztaty wykonywania OZDÓB I DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH.

Uczestnicy warsztatów będą wykonywali ozdoby, które mogą stać się piękną dekoracją stołów wigilijnych czy też świątecznych choinek.

Terminy zajęć na plakacie.

Serdecznie zapraszamy!.

Lipiec 2020